| ASIN | B007S8XYAA |
| Arch Type | High Arch |
| Benefits | Relief from Plantar Fasciitis and high arch support |
| Best Sellers Rank | 54,995 in Fashion ( See Top 100 in Fashion ) 210 in Orthotic Insoles |