| ASIN | B06Y15D1LH |
| ASIN | B06Y15D1LH |
| Active Ingredients | Centella Asiatica Extract |
| Best Sellers Rank | #153 in Beauty ( See Top 100 in Beauty ) #14 in Facial Day Care |