Heavy Duty Tilt Wall Mount For Samsung Un75j6300 Un75ju6500 Un75ju7100 | Desertcart Vietnam
Heavy Duty Tilt WALL MOUNT FOR Samsung UN75J6300, UN75JU6500, UN75JU7100
Product ID: 24640394
Description
Supports most LED TV, LCD TV 42" - 75"
150 lbs weight capacity
Super Slim 1.65 flush from the wall
31" Back Open Wall Plate
Includes Installation Manual, Hardware and screws
2mm Heavy Gauge Steel Tilt WALL MOUNT FOR Samsung UN75J6300, UN75JU6500, UN75JU7100