title: "J.W. Winco 6341-ST-10-25-B-ZB GN6341 Washer with Bore for Countersunk Screw, 10 mm Bore, 25 mm OD, 6.5 mm Thickness, Steel Zinc Plated, Blue Passivated"
brand: "jw winco"
price: "FREE"
currency: VND
in_stock: true
url: https://www.desertcart.vn/products/185488182-j-w-winco-6341-st-10-25-b-zb-gn6341
store_origin: VN
region: Vietnam
---
# J.W. Winco 6341-ST-10-25-B-ZB GN6341 Washer with Bore for Countersunk Screw, 10 mm Bore, 25 mm OD, 6.5 mm Thickness, Steel Zinc Plated, Blue Passivated
**Brand:** jw winco
**Price:** FREE
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** J.W. Winco 6341-ST-10-25-B-ZB GN6341 Washer with Bore for Countersunk Screw, 10 mm Bore, 25 mm OD, 6.5 mm Thickness, Steel Zinc Plated, Blue Passivated by jw winco
- **How much does it cost?** FREE with free shipping
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- jw winco enthusiasts
## Why This Product
- Trusted jw winco brand quality
## Description
Full description not available
## Features
- 10 mm ID
- 25 mm OD
- 6.5 mm Thickness