| ASIN | B07NX7662Q |
| Assembly Required | No |
| Batteries Required? | No |
| Batteries included? | No |
| Best Sellers Rank | 272,583 in Home & Kitchen ( See Top 100 in Home & Kitchen ) 648 in Confetti |