title: "VISHAY FOIL RESISTORS Y0785120R000T9L Through Hole Resistor, 120 ohm, S Series, 600 mW, ¡À 0.01%, Radial Leaded, 300 V"
brand: "vishay foil resistors"
price: "1610457₫"
currency: VND
in_stock: true
category: "Industrial"
store_origin: VN
region: Vietnam
---
# VISHAY FOIL RESISTORS Y0785120R000T9L Through Hole Resistor, 120 ohm, S Series, 600 mW, ¡À 0.01%, Radial Leaded, 300 V
**Price:** 1610457₫
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** VISHAY FOIL RESISTORS Y0785120R000T9L Through Hole Resistor, 120 ohm, S Series, 600 mW, ¡À 0.01%, Radial Leaded, 300 V by vishay foil resistors
- **How much does it cost?** 1610457₫ with free shipping
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- vishay foil resistors enthusiasts
## Why This Product
- Trusted vishay foil resistors brand quality
## Description
RES, METAL FOIL, 120R, 0.01%, 0.6W, RAD; Resistance:120ohm; Product Range:S Series; Power Rating:600mW; Resistance Tolerance:&#xC2;&#xB1; 0.01%; Resistor Case Style:Radial Leaded; Voltage Rating:300V; Resistor Element Type:Metal Foil ;RoHS Compliant: Yes